Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.02.2006, 21:37   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez FatAlbert
wpadłem na taki pomysł jw. piszcie 5 osób i spośród tych osób wybierzemy moda na miesiąc
MOJE TYPY

mgit
ed hunter
piterniel
joujoujou
yaruzelsky

PS
mam nadzieje że GTW przyzna tytuł moda i weźmie udział w zabawie

PS2
na zgłoszenia do jutro do godz jak wstane czy gdzeiś koło południa (bliżej nie okreslona godzina)

PS3
zasady proste osoba mająca najwiecej głosów wygrywa
nie wiem co piłeś, ale mi się podoba - @rycho na moda!!!!

a @Piterniel jest już modem....cichym ......to coś jak Cichy Bob?

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 13.02.2006 o godz. 21:40
ed hunter jest offline