Dyskusja
:
BenQ 1640 / BenQ EW164B
Podgląd pojedynczego posta
16.02.2006, 10:52
#
3256
Wuduś
Ojciec dyktator
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 28
Cytat:
Napisany przez
raffal
A więc byłem u znajomego który ma jakąś starą nagrywarke LG. Chciał coś sobie odemnie przegrać i wrzucił TDK kupowanego w Media Markt , no ale niestety nagrywarka nie chciała ruszyć płytki więc dostałem ją żeby u siebie ją nagrać . No i wyszły kwiatki
Oto świadectwo masakry
http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx83yx.jpg
http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx814aw.jpg
http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx829hn.jpg
płytka TDK nagrywana x8. Dodam tylko że płytka po nagraniu ma przebarwienia, część ma normalny kolor a część inny, warstwy się odrużniają . Co dziwne płytka przeszła weryfikacje w nero, spokojnie mogłem z niej przekopiować pliki. Tak samo kolega z LG nic nie mówił o tym zeby miał jakieś problemy.
Benq 1640 i wszystko jasne
Na początek witam mój 1 post na forum
Może trochę nie na temat 1640 bo palenie na 1655, ale nie mogłem się oprzeć by porównac z
+
TDKx8 również z MM za 13,90 w cake 10 sztuk ;]
Nie najgorzej
#
ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
Wuduś
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Wuduś