Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.02.2006, 10:52   #3256
Wuduś
Ojciec dyktator
 
Avatar użytkownika Wuduś
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 28
Wuduś zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez raffal
A więc byłem u znajomego który ma jakąś starą nagrywarke LG. Chciał coś sobie odemnie przegrać i wrzucił TDK kupowanego w Media Markt , no ale niestety nagrywarka nie chciała ruszyć płytki więc dostałem ją żeby u siebie ją nagrać . No i wyszły kwiatki

Oto świadectwo masakry
http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx83yx.jpg

http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx814aw.jpg

http://img51.imageshack.us/my.php?image=tdkx829hn.jpg

płytka TDK nagrywana x8. Dodam tylko że płytka po nagraniu ma przebarwienia, część ma normalny kolor a część inny, warstwy się odrużniają . Co dziwne płytka przeszła weryfikacje w nero, spokojnie mogłem z niej przekopiować pliki. Tak samo kolega z LG nic nie mówił o tym zeby miał jakieś problemy.

Benq 1640 i wszystko jasne
Na początek witam mój 1 post na forum

Może trochę nie na temat 1640 bo palenie na 1655, ale nie mogłem się oprzeć by porównac z + TDKx8 również z MM za 13,90 w cake 10 sztuk ;]



Nie najgorzej
Wuduś jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online