Cytat:
|
Napisany przez raffal
Na razie nie testowałem jeszcze hawków, esperanz i wielu innych wynalazków ale jak znam życie to pewnie nie będą lepsze od Mediastorów lub Vakosów ale moze się myle
|
Kupiłem ostatnio trochę Esperanz +R 8x, producent MBI. Średnia PIO 2, PIF 0,06. Co prawda jedna się nie nagrała (burn process failed), ale nie wiem czy to akurat wina płytki, czy po prostu komp nie wydolił nagrywania i innych programów.
Potem może wrzucę jakiś wykresik.