Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2006, 11:31   #3259
ratat
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ratat
 
Data rejestracji: 12.03.2004
Posty: 107
ratat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez raffal

Na razie nie testowałem jeszcze hawków, esperanz i wielu innych wynalazków ale jak znam życie to pewnie nie będą lepsze od Mediastorów lub Vakosów ale moze się myle
Kupiłem ostatnio trochę Esperanz +R 8x, producent MBI. Średnia PIO 2, PIF 0,06. Co prawda jedna się nie nagrała (burn process failed), ale nie wiem czy to akurat wina płytki, czy po prostu komp nie wydolił nagrywania i innych programów.
Potem może wrzucę jakiś wykresik.
__________________
"Twas brillig and the slithly toves
Did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves
And the mome raths outgrabe"
ratat jest offline   Odpowiedz cytując ten post