Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2006, 13:55   #3262
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Prawda.

Błędy PI maleją a Jitter rośnie.


Normalne w testach na BenQ.

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=122
I tak ma być!

Przecież setki tysięcy testów nie może się mylić, no nie?

Poza tym od dawna patrząc na te bezsensowne zgadywanki testowe chciałem zapytać się o jedną rzecz

Mianowicie

Kto tu kogo okłamuje, przekłamuje, oszukuje, łże i nie mówi prawdy

Zakładając że producent programu testującego A konszachtuje się z producentem nagrywarki B

I ustalają, że tandem ten będzie pokazywał za***istość tego tandemu oraz osobnoż produktu A i produktu B

Ale teraz pytanie:

W jaki sposób wszystko to funkcjonuje?

Jak zrobić, żeby tylko ten tandem był za***isty a inne napędy pokazywały coś be?

A może to inne produkty - tak jak podany przykład powyżej - z Plextools - nie radzą sobie tak dobrze z odczytem?

Przecież wykresowanie - to nic innego jak tylko czytanie nagranego nośnika i wizualizacja tej czytalności, prawda?

O co w ogóle chodzi?

Jeżeli napęd czyta i robi to dobrze, a drugo pokazuje na górkach i pikach, że coś jest niedobrze

To czy możemy wziąć pod uwagę fakt, że ten inny napęd jest gorszy bo sobie nie radzi z tym?

Jeżeli płytka jest nagrana tak źle - to niby BenQ odczytuje że jest źle a na wykresie pokazuje że jest dobrze?

To znaczy cały czas kombinuje i myśli jak by tu oszukać mega-testera?


Nie chce mi się dalej pisać... <=


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post