Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2006, 14:21   #3263
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I tak ma być ! ...
Nie wiem co napisać.
Bo tak nie powinno być. Wzrastający i duży Jitter zawsze oznacza źle nagraną płytkę.
Jitter musi być niski i równomierny.
To jest prawda i naciąganie wniosków do wykresu jest całkowite błędne, tak jak ocena błędów na BenQ.

Tak to prawda testując na BenQ tysiące testujących utwierdza się w wysokiej ocenie jakości.
Inne testy np. na Plextorze wyrażnie pokazują zależność błędów PI/PIF (zachowana symetria) i Jitter. Przy większych błędach Jitter są większe wzrastające błędy PI.
Wiem i rozumiem niezadowolenie, sam testami na BenQ utwierdzałem wysoką jakość zapisanych nośników.
Jest jednak odwrotnie. Nie dotyczy wszystkich nośników i płytek.
Oto jeden z przykładów:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=102

Pisząc i porównując wielkość błędów na BenQ nie pomniejszam przyznanej wysokiej oceny zapisu przez BenQ.
Dotyczy to jednak wybranych dobrych nośników.

Czas pogodzić się z faktami i testować na innym napędzie.
Można też inaczej.
Dalej zachwycać się wynikami na BenQ i spać spokojnie.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post