Cytat:
|
Napisany przez slawekj
Wiem i rozumiem niezadowolenie, sam testami na BenQ utwierdzałem wysoką jakość zapisanych nośników.
Jest jednak odwrotnie.
|
Odwrotnie?
Czyli im gorszy wykres na BenQ tym lepiej i tym lepsza jakość nagranej płytki?
No cóż chyba czas się przestawić
Chociaż.....
Z drugiej strony....
Ja wolę sypiać spokojnie

<=