Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2006, 14:35   #3266
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Czyli im gorszy wykres na BenQ tym lepiej i tym lepsza jakość nagranej płytki?
Nie chodzi o lepszy czy gorszy tylko właściwy.
A właściwy nie jest test na BenQ.
Już pisałem jak właściwy.
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=112

Taka jest prawda.

Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Titanum DVD-R x8 burn x8 be1640BEGB
Ta płytka jest dobrze nagrana na prawdziwym nośniku TYG02:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...4&postcount=23

Pozostaje przy testach na Pioneerze.


Ostatnio zmieniany przez slawekj : 17.02.2006 o godz. 14:52
slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post