Cytat:
|
Napisany przez VIZZARD
Czyli im gorszy wykres na BenQ tym lepiej i tym lepsza jakość nagranej płytki? 
|
Nie chodzi o lepszy czy gorszy tylko właściwy.
A właściwy nie jest test na BenQ.
Już pisałem jak właściwy.
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=112
Taka jest prawda.
Cytat:
|
Napisany przez VIZZARD
Titanum DVD-R x8 burn x8 be1640BEGB
|
Ta płytka jest dobrze nagrana na prawdziwym nośniku TYG02:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...4&postcount=23
Pozostaje przy testach na Pioneerze.