Z jednej strony szacunek a z drugiej "zbananować go !"
Jak widać Kolega nie czyta wszystkich moich postów na temat testów i oceny jakości na BenQ.
Nie tworzę faktów, tylko opisuję rzeczywistość.
Moje przemyślenia nie są z powietrza tylko poparte testami.
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=61391
W takim przekonaniu również byłem jak Kolega.

Do czasu. Są nowe napędy i możliwości testowania, których nie było.
Tak już jest. Jeden znosi to obojętnie, drugi rwie włosy z głowy.
Decyzja należy do Nas.
Nie raz dostałem na Forum
W tym wszystkim chodzi o prawdę a nie pogrążanie się w przekonaniu, że jest dobrze.
Bo nie jest dobrze. Potwierdzają to również testy na Plextorze.
Kolega napisał..., teraz oczekuję testów Kolegi na potwierdzenie o niesłuszności mojego twierdzienia o błędnej ocenie jakości PI/PIF na BenQ.