Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.02.2006, 18:57   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mashter
Tak więc mam pytanie czy dany film, który był wydany na dvd i zajmował na płycie 4,18 GB jakościowo jest taki sam jak ten sam film ale wydany na płycie jednostronnej dwuwarstwowej?
Trzeba było by porównać objętość samego filmu na obu płytach, bo na tej dwuwarstwowej płycie może być więcej dodatków po prostu.

Generalnie - im większa objętość ścieżki wideo, tym lepsza jakość obrazu - przynajmniej teoretycznie.

Cytat:
Napisany przez Mashter
jak mam film wydany dawniej tzn że nie ma animowanego menu i jest po prostu starszy to jak go daję do odtwarzacza dvd to od razu mi startuje film a jak mam nowszy film z animowanym menu itp to odtwarzanie płyty rozpoczyna się od startu menu?
Nie ma czegoś takiego, jak film starszy, czy młodszy - specyfikacja standardu DVD-Video się nie zmieniła. Wszystko zależy od tego jak film został wydany. Jak nie ma menu - wiadomo, startuje film. Jak jest menu, to zależy od autoringu - albo startuje od menu, albo od filmu.

Cytat:
Napisany przez Mashter
ten sam dysk dvd z filmem do odtwarzacza WIWA 238B to zamiast animowanego menu w tle mam zwykly obrazek nie ruchomy. czym to jest spowodowane?
Na płycie może być przygotowan kilka wersji menu, których wybór zależy od ustawień odtwarzacza (preferowane języki, ścieżki audio i napisy). Widać odtwarzacze są inaczej skonfigurowane i startuje inne menu.
Reetou jest offline