Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2002, 19:09   #8
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Re: Karta graficzna z wyjściem TV czy bez?

Cytat:
Przemo1980 napisa***322;(a)
Właśnie tak jak w temacie. Planuje zmienić grafikę na lepszą (jednak bez żadnych szaleństw ok. 300-350zł) i nie wiem czy wybrać droższą bądź co bądź z wyjściem TV Out, czy też nie?
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jaką max. długośc może mieć kabel od karty do telewizora? I jak prezentuje sie obraz i dźwięk w TV? No i czy podczas wyświetlania np. filmu z twardziela w TV można równocześnie pracować na kompie? Jednym słowem, czy to jest zbędny czy potrzebny bajer?
A może ktoś zna jakąkolwiek strone, na której mogłbym coś znależć na powyższy temat?
Aha, gdyby jeszcze ktoś mógł mi polecić dobra karte graficzną w tym przedziale cenowym, byłbym wdzięczny (pod Athlona 1.4Ghz).
Ja powiem, że na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie karty bez TVout, no chyba, że ktoś nie ogląda w ogóle (lub sporadycznie) divx'ów albo ma monitor 19" (lub wiekszy).
Sam posiadam (jeszcze) kartę TNT2 Pro TVout i obraz na TV mam rewelacyjny. Zawsze oglądam divx'y na TV. Może, gdybym miał większy monitor, wtedy TVout byłby zbędny, ale jak narazie nie zapowiada się, abym go zmieniał.

Każdy kupuje wg swoich potrzeb.
Ogólnie - TVout to super sprawa, a róznica ceny "z" czy "bez" nie jest aż tak duża. A na dzień dzisiejszy i tak większośc kart dostępnych na rynku ma TVout i coraz więcej ma DVI.
  Odpowiedz cytując ten post