Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2006, 17:24   #3339
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
mozna prosic o benchmarka? z jaka predkoscia byla palona plytka?
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline   Odpowiedz cytując ten post