Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2006, 23:04   #19
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie z kazdym ASPI sterowniki nvidii sie gryza. ASPI od nero dziala.

Obecnie mam eksperymentalnie zainstalowane (na plycie z nforce2) sterowniki IDE SW od nforce4. Te od nf2 sa do bani (nagrywarka wypala z bledami) i od dawna nie sa aktualizowane. ASPI dziala teraz tak jak dzialalo ma sterach ms, nagrywarka tez, a w benchmarkach dysku widac pewien wzrost (powiedzmy z 34 na 36, nie sa to zadne jednostki podaje dla orientacji) . A jak mam 50GB pliki to kazdy wzrost wydajnosci jest przydatny

Komercyjne encodery MPEG sa oczywiscie najlepsze ale tak jak napisales sa przewaznie bardzo drogie. Watpie zeby kogokolwiek z nas bylo stac na Procodera. Moze CCE Basic jeszcze jakos (50USD) . Ale jesli za darmo moge miec porownywalny i stale rozwijany HC to chyba sie nie bede zastanawiac, poza tym moge go swobodnie kazdemu polecic do "zabawy".

Podobnie z TMPGEnc DVD Author to prawie 80USD - malo kto da tyle zeby zrobic DVD ze swiat Bozego Narodzenia jesli obok ma za darmo DVD Stylera. Na poczatek na pewno starczy.

Oczywiscie mozna kombinowac z tzw "rodzynkami" i "serialami" ale po co...

Wracajac do kropek - masz 100% racji. Stad moje wczesniejsze pytanie czy te kropki sa przed kompresja mpeg. Reszta o odszumianiu byla napisana "z wyprzedzeniem" gdyz uznalem ze to prawdopodobnie szum CCD.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post