Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.02.2006, 02:46   #3
greku1
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika greku1
 
Data rejestracji: 22.02.2006
Posty: 18
greku1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pioneer

Cytat:
Napisany przez yahol
Moja wlasna, prywatna opinia



Skuszony ta wspaniala perspektywa, sprowadzilem sobie 10 nagrywarek marki Pioneer. Zupelnie nieistotne wydaje sie, ze zamiast 10 jednakowych modeli, otrzymalem 10 roznych napedow z serii 110,(D, DBK) no ale to wypadek przy pracy.
Drugim przypadkiem, bylo to, ze pierwszy naped wlozony do komputera, nie zglosil sie w BIOSie - byl martwy od urodzenia, niestety.
Nieco zmotywowany, sprawdzilem nastepne. 8 zglosilo sie prawidlowo, 9 juz nie.
Wynik: 8:10 calkiem przyzwoity.
Nastepna niespodzianka, bylo to, ze wszystkie posiadaly stare BIOSy w ver. 1.10, skutkiem czego usilowaly nagrywac plyty Colibri (8x) i Supratec (8x) z oszalamiajaca predkoscia 1x.
Po aktualizacj, do ver. 1.39, te same plyty byly rozpoznawane jako odpowiednio 12x i 8x.
Naomiast nie bylo dla mnie zaskoczeniem, ze nagrywanie plyt +R idzie tym nagrywarkom nie najlepiej, nagrywalo co druga. (z tym sobie poradzilem, wkladajac "co druga" plyte ze szpindla do nagrywarki )
Ogolnie mowiac - kiszka.





No kto by sie powstrzymal, przed posiadaniem, tak rewelacyjnej nagrywarki, ktorej na dodatek nie ma w Polsce?
Ja , nie!
Sprobowalem!
I co?
Ano nic!
Udalo mi sie dojsc do momentu wyswietlenia licencji i ani kroku dalej!
Ale nic to! Moze po prostu, nie umiem!
Poprosilem znajomych, upgrajdujacych nagrywarki LG, sama "sila wzroku"!
To samo.
Proba upgradowania "na chama" z poziomu DOSa, zakonczyla sie zniknieciem nagrywarki z systemu.
Na szczescie udalo sie ja podniesc.

Sumujac:
-nie kupie juz nigdy nagrywarek m-ki Pioneer (i Samsung), nawet z powodu o 40 zl nizszej ceny od LG.

I dolaczam pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy nagrywarek Pioneer.
Szczesliwego i dlugiego uzytkowania.
Pewnie macie wiecej szczescia niz ja
niestety nie mamy więcej szczęścia niż ty Ja mam dvr 109 i tyleż samo problemów z nią. Nagrywa kiedy chce i jak chce a ja głupi uległem sugesti bo wszędzie chuczeli że tylko pioneer i pioneer. Ngdy więcej już tego szajsu nie kupię choćby nie wiem jakie wyniki testów osiągały, a takich szczęśliwców jak my jestcała armia, wystarczy przejrzeć fora.
pozdrawiam
greku1 jest offline