Dyskusja: Jaki monitor LCD ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.02.2006, 18:41   #16
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
[...]

A te 170 stopni pola widzenia to rzeczywiście jest takie potrzebne? Pytam jako laik, bo LCD jeszcze nie używałem, ale wydaje mi się, że i 150 - 160 spokojnie wystarczy, bo przecież te 170 to prawie 180, a przecież nikt nie patrze na monitor stojąc koło niego

Jak tak myślę, to maksymalnie obok mnie siedziały kiedykolwiek dwie osoby patrzące na monitor. To daje kąt widzenia może z 60 stopni od siedzenia na wprost monitora, więc nawet kąt 120 stopni wydawałby się wystarczający.
oglądałem dzisaj kilka monitorów lcd i jeszcze więcej telewizorów.

muszę powiedzieć, że pole widzenia w monitorach komputerowych jest mało ważne - no chyba, że całe stado chce na coś patrzeć, dla jednego użytkownika naprawdę ma to małe znaczenie, w przypadku TV jest to dla mnie nie do przejścia (druga sprawa to szarość zamiast czerni) - co z tego, że TV ma 160 stopni, jak po odejściu kawałek na bok (160 - czyli 2x80) jakieś 35 stopni obraz już się zmienia, nadal nie jest zły ale coś ucieka.....
przy plazmach nie ma z tym problemu.
wracając do monitorów LCD to tylko i tylko takie, teraz jest już czas.

wyjątek, jak ktoś pracuje na grafice w dużej rozdzielczości.......
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online