Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.03.2006, 00:17   #39
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@1stwasp
Ja zaktualizowałem bios kontrolera wczytując cały nowy bios do płyty. Nie ma możliwości aktualizacji samego biosu przy kontrolerze zintegrowanym. Może jedynie w sposób, który podaje kolega Edson, ale bezpieczeństwo takiego działania stoi pod wielkim znakiem zapytania i ja bym się za to nie zabierał. Nawet nie proszę o przepis, by mnie nie kusiło . Jeśli u Ciebie wszystko działa bez problemu to nie ma co ruszać, bo można przez przypadek zrobić sobie krzywdę .

Co do Majki to ja używam tylko wyjść analogowych i tu jak wiesz nie ma problemów. Poczytałem trochę na forach i w przypadku użycia wyjść cyfrowych ludzie piszą, że są właśnie problemy przy odtwarzaniu zwykłych plików typu *.wav czy *.mp3. Nie ma kłopotu z DD, DTS, ani z tym co słychać na wejściach. Jeden gościu napisał, że w jakiś niepojęty sposób zależy to od playera i u niego wszystko jest OK tylko w Real Playerze. Nie chce mi się w to wierzyć, ale można spróbować.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 01.03.2006 o godz. 01:29
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post