Dyskusja: VERBATIM DVD+R x16
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.03.2006, 18:36   #74
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
wypal te verbatimy X16 przynajmniej jeden na próbe ,u mnie całkiem nieżle sie nagrywaja X16,
niestety mój komp przestał wyrabiać na zakrętach przy takich szybkościach.

to ta druga



no więc, sprawdziłem DMA i ASPI, wypiąłem taśmę - z mobo i z nagrywarki i wpiąłem rzecz jasna , reset biosu mobo przy okazji , odpiąłem DVD-ROM Samsunga (!), wgrałem inny-nowszy bios do NECa, nagrałem 16x i poszło bez problemu - max 13,6x, działa dużo lepiej, ale szpila jest pod koniec



ważne, że nagrywarka przestała zwalniać i robić koszmarki (tylko jeszcze ta szpila...)

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:22
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post