Witam !
Cytat:
Napisany przez legion
(...) ale przy takim sprzecie najlepiej NT 4.0 i chula jak zloto 
(...)
|
Prawdą jest, że NT jest chyba stabilniejszy od Win98 - ale też nie wszystkie programy na nim działają ( i nie każdy sprzęt - jeśli dobrze pamietam nie obsługuje on USB - ale mogę się mylić ...)
Myślałem ostatnio o tym co pisał kolega @
nimal, że Win98 nie obsługuje dobrze pamięci powyżej 128 - i raczej zdania nie zmieniłem - w sumie musiałbym wyjąć jedną kość i sprawdzić jak to będzie

- aczkolwiek bazując na moich już opisanych doświadczeniach, raczej będzie gorzej. Wydaje mi się, że sporo tutaj zależy od ilości aplikacji z którymi pracujemy - przy większej ilości, więcej RAM'u raczej na pewno działa korzystnie, nawet jeśli nie jest on dobrze obsługiwany przez system.
Aczkolwiek ostatnio jakoś komputer mi zwalnia i szybko zapełnia mi się RAM - podejrzewam, że to może wina tego, że ostatnio eksperymentowałem z nowymi wersjami nieoficjalnego SP - najpierw instalowałem, później wracałem do poprzedniej wersji itd. ??
No i dawno solidnych porządków na kompie też nie było
Pozdrawiam
ro29