Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2006, 00:21   #33
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez kizio
Musze przygotowac na Biologie referat nt. dobre strony palenia papierosów. Ja bym napisał poprostu że NIE MA ale nauczycielka powiedziala że dla niektórych ludzi są. Możecie mi pomóc? Potrzebuje informacji co WAM* daje palenie papierosów.

* palaczą
Pamiętaj, że prawdziweg faceta poznaje się po tym, że śmierdzi fajkami,w gęby wali mu piwem a z pod pachy potem.I jak sika to jednocześnie pierdzi.Nie inaczej.Precz z perfumami,dezodorantami i innymi wytłumiaczami prawdziwego naturalnego zapachu.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post