Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2006, 07:34   #1462
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ja wczoraj na Polsacie obejrzałem (choć z wielkim trudem) 'Dzień niepodległości". Bajeczka, ale lubię ten i film zawsze przyjemnie mi się go ogląda. Ale nie tym razem.. To, co Polsat zrobił z tłumaczeniem, to już po prostu momentami brak słów na określenie. Tak kompletnie nietrafionego, miejscami idiotycznego czy wręcz żałosnego tłumaczenia jeszcze nigdy nie widziałem. Teksty były tłumaczone skrótowo, często zupełnie nie oddające tego, co się działo na ekranie, a miejscami całkowicie zmieniające tego sens, nie zachowujące klimatu oryginału, no po prostu tragedia.. Znam ten film dość dobrze, wiem, jakie są teksty, plus słyszałem i trochę wczoraj i naprawdę nie wiem, kto stworzył coś takiego, ale to powinno być jego ostatnie tłumaczenie. Po prostu tragedia..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post