Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.03.2006, 18:08   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Chyba bardziej popularna nazwa to śrubokręt (wkrętak) krzyżowy - z określeniem "gwiazdkowy" się jeszcze nie spotkałem


Pozdrawiam
ro29
Oczywiście, że jest coś takiego jak śrubokręt (wkrętak) gwiazdkowy
Na fotkach widać że Ed używał krzyżakowego, widocznie popełnił mu się mały lapsus słowny, ale takie narzędzie istnieje.

No ale to tak OT.

PS Lepiej by było, żeby Ed napęd miał zamocowany w specjalistycznym uchwycie ślusarskim potocznie zwanym imadłem. Wiem, że Ed takowy posiada
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 15.03.2006 o godz. 18:11
grzeniu jest online