Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2006, 22:47   #72
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Jak siedzisz w kasynie masz 20 zeta, i wygrywasz 2400, a potem siedzisz na ruletce i przegrywasz , to papieros jest super, lekiem, uspokaja, zabija myśli, i pozwala zapomnieć że masz kasę. Po za tym palę od 2 miesięcy, po 3 paczki na dobę, i wiem że jest to jedyna rzecz która pozwala mi zapomnieć o wszystkich porażkach, i błedach jakie zrobiłem, papierosy trzymają mnie w pionie, dzięki nim inaczej myślę, i stoję z boku... papierosy są najlepsze na zszargane nerwy, i dobre aby, zamilknąć i nie zranić drugiego człowieka. Leczą z hazardu, z głupoty. Niema to jak dobry papieros, kawa, i muzyka bacha, z szklanką soku pomarańczowego wyciskanego. Papierosy są źrodłem kłótni małżeńskich. I źródłem piękna. Kązdy papieros jest jak akord kończący sonaty chopina, twardym upadkiem, i trzeba kolejnego zapalić aby poczuć ten fascynujący stan upojenia, i spokoju. Papierosy są jak poezja szymborskiej, proste zwięzłe i treściwe.Jedyna wada? Żółte ściany...
Jak dla mnie to wygląda to na doznawanie kolejnej porażki, żeby zapomnieć o poprzednich.. Osobiście uważam, że to nie tędy droga..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post