Dyskusja: VERBATIM DVD+R x16
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2006, 21:26   #117
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Atlantis
A co takiego złego jest w tym "zabytkowym" 812S? Nigdy nie paliłem i nie palę hurtowo tysięcy płyt, od początku służył mi do własnego użytku i jak widać całkiem przyzwoicie pali, zwłaszcza na plusach. Może w końcu kupię jakiegoś Plextora lub coś takiego, ale zwyczajnie mam teraz ważniejsze wydatki, kusi mnie ten DVD-RAM ale pewnie wydam kasę dopiero gdy spadną nieco ceny płytek DL - proste.
nic złego.
tylko do muzeum nie trafi...
działający

a wracając do tematu to poprzedni bios 812 nie rozpoznawał Verbatimów 16x i pozwalał je palić 2,4x

wtedy zmiana na 832 miała sens.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post