Dyskusja: Status na FORUM
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.10.2002, 22:17   #31
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moje spojrzenie na tą sprawę:
To forum ma służyć wymianie doświadczeń, poszerzaniu umiejętności i wiedzy.
Jak wszyscy dobrze wiemy jest na tym forum kilka osób, które mają wyższy status od pozostałych użytkowników, starają się one o zachowanie porządku, dbaj&plusmn; o przestrzeganie zasad etykiety i czasem zajmują głos w przeróżnych sprawach. Aby odróżnić ich od zwykłych/niezwykłych użytkowników forum mają zmienione statusy. Ma to na celu np. ułatwienie kontaktów z osobami odpowiedzialnymi za forum itp., Jako że jeden z postów zwrócił naszą uwagę na podpisy podobne do tzw. Team Memberów, postanowilimy interweniować. Zmiany, jakie są każdy widzi. Dodam, że nie chodzi nam o jakie tam despotyczne żądze władzy, czy pokazanie Who-IS-Who na forum, tylko u wprowadzenie standardów. Nie chcemy nikogo zrażać przez jakie głupie podpisy, tu nie o to chodzi.
Poza tym, według mnie, szkoda tak naprawdę strzępić klawiaturę (co za piękna parafraza ) nad tym tematem. Zaproponujcie może jakies fajne podpisy przy konkretnej iloci postów.

- to jest tylko MOJE zdanie, i nie przedstawia tym samym zdania całej redakcji.

Pozdrawiam
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online