Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.03.2006, 18:51   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak myślałem... Ale coś mi się nie zgadza.

W/w warning oznacza, że w trakcie wyświetlania napisu jest wstawiony rozdział. Scenarist zgłasza to ostrzeżenie wskazując, że wybranie z menu takiego rozdziału spowoduje, że napis nie będzie wyświetlony.

Można z tym walczyć przesuwając położenie rozdziału lub dublując ten sam napis po rodziale. Można też nic nie robić - warningi te nie są krytyczne, można zrobić normalnie authoring.

A co mi się nie zgadza - dlaczego każdy napis przechodzi przez granicę rozdziałów? To ile jest tych napisów/rozdziałów?

Musimy chyba poczekać na 1stwaspa, może jest inna przyczyna generowania tego błędu...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post