Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.03.2006, 13:46   #10
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Miho
Bardzo dobrze wypala? - napisz jeszcze co dobrze wypala.Bo chyba nie nosniki optyczne.Jak srasz pieniedzmi to Twoja sprawa.Ja nie po to kupuję płyty, zeby je wywalać.Zapisane czy nie zapisane.Chyba zaczne szukać w Twoim śmietniku.Codziennie 10 płytek gratis.Miodzio.Napisz mi tylko gdzie mieszkasz.A wracajac do pioneera - to tylko liteon był bardziej gówniany.Zaden inny palnik -ani LG, 3 Nec-i czy Benek nie zwalił mi w czasie palenia zadnego Verbatima.A to gówno....Ehh.Jak mu zawieje 5-10 płytek spoko i zonk.Tak sobie.Bez powodu.Wkładam nastepną - i zonk. Nastepnego dnia wszystko super.Moje podejrzenia padają na temperaturę napedu.Tacka i płyta jest poprostu goraca.Jak mu zrobie po zwalonej płycie godzine przerwy-jest ok.Jak sie podgrzeje - znowu cuda wyczynia.
To może jakiś wentylatorek mu walnij
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline