Cytat:
Napisany przez Prezesik
Operator miał pewne prawo tak zrobić i nie łamał żadnych przepisów. Wcale Cię nie okradł. Kod na karcie jest jednorazowy i wykorzystywanie awarii systemu w sieci jest nadużyciem. Oni po prostu odebrali to co im się należało, czyli usługi za które nie zapłaciłeś, bo wykorzystałeś jedynie lukę w ich systemie <- w uproszczeniu mówiąc.
Porównać można to do sytuacji, gdy w sklepie wykorzystując nieuwagę sprzedawcy wychodzisz nie płacąc za towar. Kiedy sprzedawca się zorientuje ma prawo dochodzenia roszczeń np. zwrotu towaru lub zapłaty za niego. Oczywiście, jeżeli tylko potrafiłby udowodnić winę. W tym przypadku, który opisałeś byłoby to niezwykle proste.
To wszystko w takim uproszczeniu 
|
Zgadzam się - wiem, że może żal tych pieniędzy, które "już" miałeś - ale prawda jest taka, że to przez pomyłkę - i miał prawo operator je odebrać moim zdaniem.
A tak na marginesie - kupiłeś normalną zdrapkę czy na Allegro ??
Ja ostatnio doładowałem sobie na Allegro - bez żadnego zdrapywania, wpisywania i jeszcze ponad 4 zł zaoszczędziłem - jak można to nie warto się bawić w drapanie
Pozdrawiam
ro29