Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.03.2006, 18:12   #15
Miho
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Miho
 
Data rejestracji: 25.01.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 85
Miho zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rork
Ja mam już 3 nape DVD Liteona 401/811, 1633 wymieniony po awarii na 1653 który aktualnie chodzi jako 1693 i poza ta awarią (która może się zdarzyć nawet LG NEC czy Benq) nie stwierdzilem aby miały tendencje do psucia plyt i robienia "zonków" , a nagrałem już duuużo i poza kilkoma przypadkami nie rozpoznawania płyty, wszystkie nagrały sie bez zarzutu (hity,omegi itp na swoim poziomie "jakościowym" ) wiec podsumowując prosze mi na Litka nie najeżdżać bez powodu napęd jak każdy inny i za "gówniany" go nie uważam.
ps. sory za mały OT
No wiesz, ja miałem 401 i 451, być może cos poprawili ale ja naprawdę nic dobrego o tym sprzecie nie mogę napisać.A płyty z ulubionymi filmami to wyrzucam jeszcze do dzisiaj bo sie zacinają.Wtedy były tylko x2 ale za to Verbatim kosztował po 8-10 zł/szt.Wykresiki miodzio - a płyta gleba. No to jak mam nie pisać"gówniany"? Tak naprawdę to nie zawiódł mnie NEC. A miałem 3500, 3520AW.I Benq. Jak narazie. Pioneer - nooo niby czasami O.K, wykresy też spoko, a za chwile 3 płyty w połowie zapisane - do kosza.
Sam już nie wiem co o nim sądzić.
Miho jest offline