Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2006, 09:40   #10
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Mam wrażenie, że ostatnio o znacznej części zmian na Forum nie informuje się z wyprzedzeniem - a nawet po fakcie ...

Sprawa reputacji - to jakieś problemy z nimi, zapowiedź dużych zmian - czy rzeczywiście likwidacja ??
Mimo iż prawdą jest, iż reputacje wymagały po pierwsze pewnych zmian (chodziażby innego podziału na punkty/opisy, czy też zmiany faktu, że po zdobyciu 2000 miało się zawsze taką samą reputację opisową), a po drugie, że nie były może one do końca wyznacznikiem fachowości (choć w jakimś stopniu tak), a bardziej popularności czy sympatii (ale to też chyba ważne ?) - to jednak jestem ZDECYDOWANIE przeciwny ich likwidacji !! To, że coś miało wady, to nie oznacza, że trzeba to likwidować. Ulepszać, poprawiać - jak najbardziej - ale zniszczyć ??

Niech każdy sobie pomyśli - przez czas pobytu na Forum zdobył tyle opinii - ja z prawie każdej się cieszyłem - a teraz ma to zostać jednym ruchem zapomniane, zaprzepaszczone ??

Nie oznacza to oczywiście, że reputacje są dla mnie najważniejsze (liczy się przede wszystkim człowiek - a nie tylko jego oceny) - ale były one jednak jednym z elementów Forum - a konkretniej elementem związanym z użytkownikien itd. - i ich likwidacja to według mnie błędna decyzja.

ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 02.04.2006 o godz. 09:46
ro29 jest offline