Witam
Mam tą nagrywarkę już bardzo długo. Działała bez zarzutu. Jednek wczoraj odpaliłem jak zwykle leciwe Nero, którego używam od zawsze, a ten zaskoczył mnie oknem wyboru nagrywarki

Niestety na liście nie było mojej nagrywarki tylko napęd wirtualny - czyli zgranie na dysk.
Zdziwiłem się bo przecież wszystko było ok to tej chwili. Początkowo myślałem że np BIOS jej nie wykrył albo coś ale po resecie nic się nie zmieniło. (dodam że BIOS widzi ją jak trzeba) Zaglądając do menadzera urządzenia zaobaczyłem dziwni widok:
Jak widac system widzi nagrywarkę w jakiś dziwny sposób.
Z dodaktowych informacji: CDClon - nie widzi jej, Alcohol120% - również. Próba odczytu płyty CD z grą kończy się tym, że napęd pokazuje pojemność płyty jednak nie można wyświetlić jej zawartości. CO ciekawe płyty Audio CD są odtwarzane jednak nie zawsze.
Przeniosłem ja do 2 znajomych również z Winą 98 i tam działała bez zarzutu. Wina u mnie była stawiana od zera i to również nie pomogło
Czy ktoś wie co się k*^@ stało

Prosze o pomoc

ja już nie moge