Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.04.2006, 15:21   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nie no MS robi juz duzo akcji promocyjnych szczegolnie dla szkol. Ja w piatek ide na wydzial po VS 2005 prof. i po MSSQL 2005 developer ed. zeby sie pobawic tymi MSowymi wynalazkami. Ze nie wsponmne o tym ze mam legalnego darmowego win XP i 2003. MS robi ostatnio naprawde ciekawe akcje promocyjne (zreszta mozecie pomeczyc w szkole/na uczelni o dostep do MSDN AA - szkola placi rocznie bodajze 800$ i uczniowie/studenci maja dostep prawie do wszystkich popularniejszych narzedzi MS z wylaczeniem Office'a i gier, tylko oczywsicie musza miec do tego dostep powazni ludzie - nie tacy co zaraz na osle umieszcza, bo szkola bedzia miala problem). Z tej perspektywy ta promocja wydaje mi sie nieciekawa
Z tym darmowym dostępem to rzeczywiście świetna sprawa. Byłaby jeszcze lepsza, gdybym ja się zupełnym przypadkiem nie dowiedział o tym na... piątym roku studiów.. Fajnie, że coś takiego jest, ale byłoby jeszcze fajniej, gdyby ktokolwiek o tym na początku studiów informował, bo idę o zakład, że oprócz mnie na moim roku (170 osób, początkowo 360) nie wie nikt, a przynajmniej prawie nikt..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post