Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.04.2006, 23:44   #11
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Dj Mich@ł
(...)

Canon IP1500.. Fajniutka, tanie zamienniki (właściwie to te same co w i450 ).. Jednak czy mi się wydaje, czy ona nie ma tacki, na którą wyjeżdża papier po wydrukowaniu?
Popieram - ja w tej cenie kupił właśnie ip1500 - choć dziś niestety coraz trudniej ją dostać - i za trochę może już nie być
Zamienniki takie same jak i450 (i mojej i250), jest też mniejsza od i450. Jak piszesz, nie ma tacki - to wada, ale i zaleta - zajmuje mniej miejsca, nie ma ryzyka, że się kartka pobrudzi od tuszu na spodzie itd.

Cytat:
Napisany przez Dj Mich@ł
A nie ma z nią jakichś problemów? Próbowaliście zamienników za 3 zł, bo są takie? Jak radzi sobie z drukowaniem większej ilości stron naraz? Nie grzeje się?
Co do problemów - nie wiem - ale podejrzewam, że podobnie jak w Twojej i450 czy mojej i250 - trzeba w miarę regularnie drukować by głowica nie zaschła i na dość dobrych zamiennikach. Ja na mojej i250 maksymalanie drukowałem chyba naraz około 50 kartek - bez większego problemu.

A co do zamienników za 3 zł - albo i tańszych, bo i takie na Allegro są - chyba nigdy bym takiego czegoś nie włożył do drukarki - choć z drugiej strony niektórzy drukują i nie narzekają. Ja prawie zawsze używam ActiveJet - ostatnio za 9 zł w detalu - i jestem zadowolony - niestety niedawno skusiłem się na Dr Print (kupowałem i nie mieli ActiveJet - sprzedawca mi polecił, że niby taka sama jakość itd.). Niestety - jakoś dwa razy gorsza !! Zużyłem go jak najprędzej, nawet się bałem, że po włożeniu ActiveJet nie wróci do poprzedniej jakości - bo widać było jeszcze chyba pozostałości poprzedniego tuszu - na szczęście po wydrukowaniu z 20 stron - już jest w porządku

Bo niestety - te nowe Canon mają już głowice razem z pojemnikami

A mam pytanie - ile wytrzymała Tobie ta i450 ?? Bo mój Canon i250 ma ponad 2 lata, wydrukowane około 1400 stron - i zaczyna już ostatnio świszczeć - i jakość też jakby ciut niższa zaczyna się robić ...
Tylko te tanie zamienniki i brak potrzeby bawienia się w napełnianie - oraz niezła jakość - to są jednak zalety tych Canon'ów - bo za wytrzymałe zbytnio nie są ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post