Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2006, 01:19   #16
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam

Cytat:
Napisany przez ro29
Twoja wypowiedź przypomina mi kolegę - miał 3 atramentówki, marzył o laserówce - i jak kupił to dopiero był szczęśliwy
Nikt nie lubi wydawać pieniędzy, na urządzenia, które po roku znajdą się w śmietniku. Myślę, że kolega został po prostu zmuszony to takiego wyboru, a nie miało to nic wspólnego z jego marzeniami. Marzenia o sprzęcie przypominają mi czasy komputerów Spectum czy Atari, a nie obecne . Nie dziwię się zresztą szczęściu kolegi, sam gdy zobaczyłem jak działa to w praktyce byłem w pełni usatysfakcjonowany .

Cytat:
Napisany przez ro29
W kwestii biegania po tusze i drżenia czy się nie skończy - po pierwsze można kupić na zapas, po drugie wiadomo przecież ile na jednym wkładzie się wydrukuje, więc zapisując sobie ile drukujemy, wiemy kiedy się zbliża koniec - nieprawdaż ??
Zapisywanie ilości wydrukowanych kartek raczej nie działa, chyba że masz skaner w oku i widzisz ile % zadrukowane jest na stronie (nie wspominając ile z tym zachodu), a jeszcze jak zapomniałeś wyzerować stan przy wymianie wkładu to już totalna mogiła . Rozwiązanie to zapasy, ale i one się kończą i trzeba pamiętać o dokupywaniu. Za dużo tu absorbujących rzeczy do obsługi jednego prostego urządzenia, przynajmniej jak dla mnie.

Cytat:
Napisany przez ro29
A kwestii pasjonatów i konfortowej pracy ze sprzętem - mhhmm - sam nie lubię gdy mi się komputer wiesza lub gdy nagle muszę wyrównywać głowicę lub ją czyścić - i ten komfort jest ważny np. w firmie gdy nie ma czasu na zabawę.
A w domu to nawet lubię się czasem pobawić Bo było by nudno jakby tylko komputer miał działać i działać bez problemu
Cóż, jak kto lubi. Ja wymiękłem po jakiś 3 latach ...

Cytat:
Napisany przez ro29
I nie zgodzę się, że Canony ze stałą głowicą to takie złe. To już lepsze niż inne, gdzie po pierwsze trzeba napełniać, nie mówiąc już o resetowaniu chipów itd. Wiem, że to może i fajne - ale wolę już wymienić gotowy wkład, wyrównać głowicę, przeczyszcić i po problemie
Ten sprzęt po prostu zbyt wiele razy mnie zawiódł i nie zmienię już opinii na jego temat. Ale oczywiście niech każdy robi jak uważa. Sama wymiana wkładu to zaiste zaleta, jedna z niewielu.

Cytat:
Napisany przez ro29
Więc nie jest to taki jednoznaczny wybór - oczywiście w pewnych zastosowaniach - firmach, biurach czy nawet w domu przy druku tylko i wyłącznie dużej ilości tekstu czarnego - może i tak - ale normalnie to jednak atramentówka jest po prostu bardziej uniwersalna.
Zgadzam się, jeśli ktoś potrzebuje wydruku w kolorze to jak najbardziej, ale do tekstu, wykresów, czy obrazków czarno białych nie ma dla mnie innego wyboru.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 09.04.2006 o godz. 01:25
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online