Cytat:
Napisany przez marcus777
a czy musze mieć żeby stwierdzić fakty? wystarczy,że tego Messerschmita DVR-111 ma kilku moich znajomych. I to sam się przekonałem jak to "cudo" rzęzi bleeeee  aż ciarki po plecach przechodzą!. Kumpel jak oglądał film DVD na nim to musił opatulic kompa poduszkami, żeby zmniejszyć te buczenie  Chyba poczuli/poczują się urażeni piloci tego odrzutowca, więc luzz PEACE 
|
To ja się wypowiem jako jeden z pilotów odrzutowca. Nie czuję sie urażony bo po pierwsze primo nagrywarka to tylko nagrywarka a nie moja żona której honoru i czci będę bronił do upadłego na udeptanej ziemi, pieszo alibo konno. Po drugie primo forum jest po to żeby wyrażać swoje pochlebne i krytyczne opinie o sprzecie. Byle rzetelnie.
Apropos faktów i rzetelności. Czy wiecie, że jak się o północy potrze przedni panel nagrywarki Toshiba to wychodzi dżinn ? Działa tylko na czarnych panelach. To znaczy ja nie mam nagrywarki Toshiba ale kilku moich znajomych ma więc to musi być prawda.