Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2006, 11:18   #18
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ok, moje drukarki też zupełnie nie padły, jedną mam nawet dalej (model S200) i nawet drukuje tylko zostawia na wydruku multum białych pasków, a gdzieniegdzie rozmazuje tekst. Pisałeś o drukarce do tekstu, więc poleciłem Ci laser, o kolorze nie wspominałeś, więc jeśli tak ma być to musisz kupić coś innego. Wyrównywanie głowicy może i trwało krótko (u mnie raczej nieco dłużej niż 2 minuty), ale jakość jego działania to już zupełnie inna sprawa. Jak się udało wyrównać po jedne stronie kartki to po drugiej krzywo i tak na okrągło. Rezultat był taki, że tabelki były zawsze krzywe. Co do wydruku na zamiennikach, jest on bardzo słabej jakości, szczególnie jeśli chodzi o głębie czerni, o kolorach nawet nie wspomnę. Jedynie zamienniki Black Point-a miały dobrą czerń, ale u mnie w mieście znikły z niewiadomych mi przyczyn ze sprzedaży i nie mogłem ich nabyć.

Skoro jesteś zadowolony z tego sprzętu to nie ma sprawy, ja tylko wyraziłem swoje zdanie, które mogło być pomocne, choć jak widzę nie będzie .

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post