Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2006, 21:56   #46
Noodles
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Oberschlessien
Posty: 85
Noodles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
No nareszcie jakieś wykresy

Przyglądając się im jednak patrzę i widzę, że Pioneer to nie jest zła nagrywarka, ale...

Przypatrując się tematowi z sąsiedniej wioski nie miałem do porównania żadnych wykresów wykonanych na Benku

Teraz juz mam i powiem szczerze, że po peanach w stylu: "takiej jakości zapisu nie widziałem nigdy w życiu"

Spodziewałem się, że jakość rzuci mnie na kolana, a tu?

Biorąc pod uwagę testy z choćby BenQ 1640

Mogę powiedzieć że jak dla mnie to plan normy dla poprawnie palącego napędu został wykonany

I to chyba właściwie wszystko

Mam nadzieję, że z nowymi biosami da radę zobaczyć tu jakiś pazur tej rewelki

Bo jak na razie to mający nastąpić szok jest na razie niewielki...


Po kolei:

Też miałem Benq 1640 ale niestety tylko kilka dni i zdążyłem wypalic tylko kilka Verbatimów - rewelacja, Sony - bardzo dobrze, Platinum - tak sobie i TDK - kiepsko (CMC) zanim zamieniłem go na 1650. Moim zdaniem nie jest to wyznacznik żadnej jakości bo wypalić dobrze na Verbatimie to żadna zasługa dla nagrywarki. Nie zdążyłem przepuścic przez niego tzw. śmiecia więc porównać mi jest trudno. Porządnie przetestować bedę mógł dopiero BenQ 1650 (który wszedł u mnie na miejsce 1640) i Pioneera (który wszedł na miejsce NEC'a 4570). Na obie nagrywarki czekają pokaźne stosy płyt powszechnie uznanych za obraźliwe (Frogi, Omegi i inne świństwa) i dopiero wtedy pokaże się co kto jest wart. Jak na razie nie śmiałbym twierdzić że Pioneer jest bezkonkurencyjny ale wrażenie zrobiło na mnie piękne nagranie płyt marki Hawk (przepraszam za wyrażenie) i wyraźnie lepsze radzenie sobie z "minusami" niż uprzednio męczone przeze mnie nagrywarki.
Noodles jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online