Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2006, 22:53   #23
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
A dzisiaj nikt już nie marzy ?? Oczywiście że zmienił się główny "powód" marzeń - dziś są nim pieniądze - ale nie tylko i nie zawsze ...
Chodziło mi o to, że kiedyś posiadanie sprzętu komputerowego to było coś, a jego kupno wiązało się z ogromnym przeżyciem i wręcz świętem rodzinnym . Dzisiaj to jak kupno odkurzacza czy lampy, po prostu nic specjalnego ...

Naturalnie marzenia nadal są, ale nie sądzę aby drukarki były ich źródłem, w moim przypadku nie są to również pieniądze , mimo, że do bogatych nie należę.

Cytat:
Napisany przez ro29
Następna kwestia - zerowanie - w sumie jest to tylko w Canonie informacja - a zapomnieć trudno - po każdym otwarciu drukarki sterownik pytał się czy został wymieniony tusz - więc trudno to przeoczyć.
Ja jakoś kilka razy to przeoczyłem .

Cytat:
Napisany przez ro29
... zarówno ActiveJet, które zazwyczaj używam, jak i InkTec - jakoś zamienników była może z max 20 % gorsza niż oryginał - w sumie chyba tylko dłużej schły - więc przy cenie wynoszącej 1/3 - 1/4 ceny oryginału - jest naprawdę dobrze. I nasycenie druku czarnego jest naprawdę dobre w moim przypadku.
Co do jakości czerni i wydruku w ogóle to popatrz na test jaki przeprowadziłem. Obie drukarki (HP LaserJet 1020 i Canon S200) były ustawione na wydruk w możliwie najlepszej jakości. W Canonie zamiennik ActiveJet. Jeśli to kogoś nie przekonuje to ja już nie wiem co by to miało być ...



Cytat:
Napisany przez ro29
Każdy głos w dyskusji jest ważny - a Twój wyraził po prostu inne podejście - w sumie dość wygodne, ale nie takie głupie przecież - sporo racji masz
Rzeczywiście może robię się ostatnio coraz bardziej wygodny, ale jeśli komfort jest w zasięgu ręki to zawsze po niego sięgam.

Cytat:
Napisany przez ro29
No i dzięki temu można było pogadać
Dokładnie

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post