Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2006, 22:40   #26
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Arepo
(...)
Co do jakości czerni i wydruku w ogóle to popatrz na test jaki przeprowadziłem. Obie drukarki (HP LaserJet 1020 i Canon S200) były ustawione na wydruk w możliwie najlepszej jakości. W Canonie zamiennik ActiveJet. Jeśli to kogoś nie przekonuje to ja już nie wiem co by to miało być ...



(...)
W tym przypadku różnica rzeczywiście jest Aczkolwiek uwzględnić trzeba, że jest to w powiększeniu ...
Podsumowując - nie kwestionuje, że laser daje wyższą jakość - prawie zawsze tak jest.
Aczkolwiek, kiedy miałem mojego nowego Canon'a i250 to po wydrukowaniu na dobrym papierze (Poljet - wg. mnie lepszy od Pollux itd.) - to kilku kolegów się pytało, czy to wydruk z lasera - więc jakość naprawdę z atramentówek jest dziś dobra.
Oczywiście po zmianie tuszu na zamienniki troszkę straciłem na jakości - nie wspominając już gdybym to samo drukował na tańszym papierze - tutaj wiem, że wydruk laserowy byłby chyba tak samo dobry jak na gorszym papierze.
No i kolejna sprawa - z drukarką laserową raczej nie było by żadnych (chyba ?) problemów po wydrukowaniu 2000, 3000 czy nawet 4000 stron - co niestety dla atramentówek stają się ilością prawie graniczną

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post