Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.04.2006, 19:19   #27
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
W tym przypadku różnica rzeczywiście jest Aczkolwiek uwzględnić trzeba, że jest to w powiększeniu ...
Powiększenie zaiste jest duże, ale patrząc dzisiaj ponownie na ten skan stwierdzam, że i tak nie odwzorował on zbyt dobrze tego co chciałem pokazać. W rzeczywistości napis z atramentu jest prawie szary, a tutaj jego czerń wydaje się w miarę znośna.
Cytat:
Napisany przez ro29
... więc jakość naprawdę z atramentówek jest dziś dobra.
Zgadzam się, na nowym sprzęcie i oryginalnym (lub w miarę dobrym zamienniku) nie jest źle. Przyznaję, że mój test jest trochę zafałszowany, gdyż w porównaniu drukarek brał udział atrament, który kończy już właściwie swój żywot. Model prosto ze sklepu wypadł by lepiej, jednak wszystkie wady, o których pisałem wcześniej oczywiście pozostają.
Cytat:
Napisany przez ro29
No i kolejna sprawa - z drukarką laserową raczej nie było by żadnych (chyba ?) problemów po wydrukowaniu 2000, 3000 czy nawet 4000 stron - co niestety dla atramentówek stają się ilością prawie graniczną
Racja, taki "domowy" laser może miesięcznie wydrukować nawet 5000 stron, modele większe 10 i więcej tysięcy, atrament nie dał by rady ...

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post