Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.04.2006, 21:16   #8
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mówimy tu o sterownikach do Realtek-a ALC650, więc sprawa wygląda podobnie jak u kolegi kudlatyozo. Nie da się (albo ja o tym nie wiem), aby dwa różne pliki audio kierować na inne wyjścia, gdyż taką opcję musi umożliwiać sterownik karty. Nie jest to problem sprzętowy, po prostu programiści nie przewidzieli takiej potrzeby (tak na prawdę jest to w warunkach domowych do niczego nie potrzebne).

Mam tylko nadzieję, że jestem dobrze rozumiany, można umiejscawiać dźwięk w panoramie, zmieniać głośności na poszczególnych wyjściach itp, ale to są ustawienia globalne. Czyli nawet jak sobie uruchomimy 5 utworów na raz, to każda zmiana w mikserze wpłynie od razu na wszystko. Nie można uzyskać niezależności pomiędzy odtwarzanymi źródłami, tak aby np.: jedno z nich wysłać tylko na przednie głośniki a drugie na tylne.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 17.10.2021 o godz. 17:58
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post