Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2006, 15:54   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Noo.. widzę, że sporo odpowiedzi, więc po kolei

@ Air - a czemuż to..?


@ Kristoferros

W sumie można się przyjrzeć, chociaż jak myślę, że teraz zacznę się zagłębiać w temat odkurzaczy, co kompletnie mnie nie interesuje.. Niemniej zajrzę tam, może akurat jakieś obiektywne opinie znajdę.


@ tompol

Ja mam i używam


@ MaciejT

Tak, jak napisałem wyżej - niespecjalnie chce mi się teraz wczytywać w dane techniczne odkurzaczy i zastanawiać, który jest najlepszy. Zresztą - babcia ma odkurzać, który działa i raczej w najbliższym czasie się nie zepsuje.

Po prostu zobaczyła w telewizji to (a nie jest też osobą, która od razu rzuca się do telefonu, żeby zamawiać, jak coś fajnie wygląda..) i poprosiła, żebym spróbował się czegoś dowiedzieć, co niniejszym robię. Chciałem zobaczyć, czy może ktoś nie ma go osobiście, albo nie ma znajomego, który posiada i używa.


@ nimal - ostatnia linijka, dobra



@ pepperman

No ja za swojego Rainbow dałem.. ok. 6 tys. złotych. Nie mój pomysł i niezbyt dobry, ale odkurzacz jest i.. rzadko jest używany, bo komu się chce to całe ustrojstwo z szafy wywlekać i napełniać wodą..

W każdym razie cena zarówno jego jak i Cerry (czy jak to się pisze) są o dobre kilka tysięcy procent za wysokie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post