Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.04.2006, 08:36   #16
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
i znow kilka kolejnych fotek - mialem troche czasu na moja zabawke
Tak wiec wszystko jest juz gotowe, kable przeciagniete do komory silnika - ale sie przy tym nameczylem - chyba najgorsza roboto - szczegolnie zasilajace.
Przebicie sie do kompry silnika na wysokosci deski rozdzielczej graniczy prawie z cudem, ale sie udalo nie musialem wiercic dodatkowych otworow wykorzystalem zaslepki gumowe.
Pozostalo jedynie pierwsze naladowanie kondensatora i podmina, bo sa juz doprowadzone nowe - kabli glosnikowych. czyli w sumie jakies 30min.
A tak wyglada moja polka nad ktora spedzilem troche czasu - to bedzie serce mojego systemu ( tak nie pomylilem sie tak piszac - drzwi beda na drugim planie).
przed zalozeniem do oryg. polki - wykonane z mdf 5cm (2x2cm +1cm)


juz przykrecona do oryg.


z glosnikami


no i na codzien tak to bedzie wygladac


Ostatecznie okleilem ja wykladzina podlogowa - wczesniej robilem to tymi specjalnymi "kocykami " - mialem taki razem z klejem - niestety w moim wypadku okazalo sie to bezuzyteczne ze wzgledu na otwor w srodku polki.
Tak strasznie sie ponaciagalo ze nie pasowalo wogole - chyba 1cm roznicy sie zrobil - i musialem wywalic (cale 32PLN za metr)
Potem musialem wziasc sie za siebie wyczuscilem klej bo trzymal jak szalony ( tu trzeba przyznac duzy plus producentowi tych kocykow) i postanowilem zrobic z wykladziny.
Oczywiscie wyglad lepszy byl z tego pierwszego, ale trzeba bylo isc na kompromis.
No to teraz tylko naladowac i powiem czy warto bylo
Na razie nie powiem czy bedzie to prawda czy falsz
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online