Dyskusja: Jaka drukarka?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.04.2006, 21:08   #33
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Jeśli możesz to napisz kilka słów jakie masz pierwsze wrażenia o tej ip1500 - szczególnie porównując do tej starej - i czy kupowałeś na Allegro czy gdzie indziej Ci się jeszcze udało ?
Rozmawiałem niedawno z sąsiadką i planuje właśnie kupić drukarkę - i zastanawia się nad modelem właśnie Canona - czy z tych starszych ip1500 - czy z nowszych - ip1600. Ja jej poleciłem tą starszą - bo nie ma problemów z zamiennikami - ciekaw jestem jakie masz Ty na "świeżo" o niej opinie ?

@ KrakuS01 - sporo dobrych rad

Pozdrawiam
ro29
Kupiłem na allegro.. Nie chciało mi się szukać gdzie indziej, gwarancja jest i wogule
Wydrukowałem jak narazie 20 stron z drukiem czarnym i 2 kolorowe fotografie.. Wszystki A4.
Narazie podoba mi się drukareczka, nawet szybko drukuje.. Brakuje trochę tej podstawki, na której układają się wydrukowane kartki.. W modelu i450 była.. Teraz kartki spadają na biurko Jakość wydruku jest porównywalna, jeśli nawet nie taka sama jak w i450

Polecam. Już włożyłem do niej zamienniki za 3 zł z allegro i sobie świetnie radzi
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post