Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2006, 20:15   #1
Deathgleaner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 8
Deathgleaner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
różne zabezpieczenia a różne programy

Będe stawiał system niedługo i chciałbym was prosic o pomoc.
Otóż chciałbym miec te 3 programy alkochol wersja 1.9.5 b3823, Daemon Tools 4.03, i CloneCD wersja 3.2.1.1.
I tu sie zaczyna problem obecnie tez tak mam i wydaje mi sie że sie gryzą np.
Kupiłem sobie niedawno gre World snooker Championship 2005. Kiedy chce zagrać wykakuje mi komunikat o treści :
Emulation Software Detected please disable .... and restart
Wyłaczenie samych napędów wirtualnych w alkocholu i daemonie nic nie daje.Komunikat znika dopier po odistalowaniu i clona i alkocholu ale nawet wtedy gra jest niemozliwa, bo po załadowaniu gry zaraz wrca do windowsa.Dzieki waszemu forum sprawdziłem zabezpieczenie płyty jest to safedisc 4.0.
Podobny problem widzialem kiedyś u kumpla jak chciał zagrać w NFS Most Wanted. Pamietam że on cos zmieniał w rejestrze oddzielnie dla daemona a oddzielnie dla alkocholu jakiś klucz z wartościa dword 0003 bodajrze.I mógł grać.
Szukałem po necie różnych "pomocy" do tej gry, ale nawet ściagniecie i zamontowanie mini image nie rozwiązuje problemu.
Czy moze mi ktoś pomóc jak i w jakiej kolejności zainstalować te programy, ewentualnie czym zastąpić dany program, oraz jakie klucze w rejestrze pozmieniać , i jakie pliki doinstalować żęby w przyszłośći nie miec problemu z zabezpieczeniami safedisc 4x oraz Star Force
Z góry dziekuje za wszelka pomoc i sugestie
Deathgleaner jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online