Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2006, 22:17   #3
Deathgleaner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 8
Deathgleaner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł
Z zabezpieczeniem starforce zawsze będą jakieś kłopoty Poprostu zabezpieczenie nie może "widzieć" żadnych fizycznych napędów.. Pozostaje je albo odłączyć, albo użyć specjalnych programów.. Poszukaj na forum
Najlepszym sposobem będzie posiadanie NAJNOWSZYCH wersji programów do emulacji.
Zabezpieczone gry często skanują komputer w poszukiwaniu Alkohola, Daemon'a itp.. Jeśli taki program zostanie wykryty, zabezpieczenie blokuje uruchomienie gry, wyświetlając komunikat o wykrytym oprogramowaniu do emulacji napędów.. Wtedy zaktualizowanie programu do emulacji do najnowszej wersji może nie pomóc, bo gra "pamięta", że na komputerze był jakiś emulator..
Dlatego producenci programów do emulacji starają się w nowych wersjach programów eliminować te problemy. Najlepiej aktualizować je do najnowszych wersji.. Masz wtedy największą (acz nie 100% szansę), żeby zabezpieczenie nie wykryło emulatora.
Do safedisca4 możesz użyć narzędzia sd4hide (wpisz w wyszukiwarce na forum tą nazwę, to będziesz mógł ściągnąć)..

Wielkie dzięki za sugestie , ale większość z tego co napisałeś to juz próbowałem sd4 hide nie działa z tą grą , i cigle nie wiem które klucze w rejestrze trzeba zmodyfikować. Na jakimś forum czytałem ze to clonecd powoduje głownie ten problem aler wobec tego czy sam alkohol może byc tak skuteczny jak ta wersja clonecd.Cały czas tez nie wiem w jakiej kolejności instalować te programy.
Deathgleaner jest offline