Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2006, 14:51   #30
matdb
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika matdb
 
Data rejestracji: 09.03.2006
Posty: 152
matdb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzisiaj próbowałem się bawić w te zmiany rejestrów, śledzenie kroków PGC... no i kaszanka - strasznie to wszystko skąplikowane... i nic mi nie wyszło://// [u mnie ten rejestr odpowiedzany za nr ścieżki audio w ogóle się nie zmieniał... a co dopiero wykryć z jakiego innego rejestru on pobiera wartość początkową...] i faktycznie nie dziwie Ci się, że nie masz ochoty tego tak pokazać krok po kroku se sreenami itd. bo to byłoby bardzo czasochłonne...

Kurcze może to ja coś mało jestem rozgarnięty w obsłudze PGCEDIT mam nadzieje, że wszystkim innym bez problemu się udało się przeprowadzić operacje opisane przez Reetour

ehhhh no nic zostało mi tylko chamskie wymuszanie ścieżki audio i napisów po włączeniu "start filmu" chyba, że ktoś na forum zna jakiś inny sposób ustawienia domyślnego sposobu odtwarzania dzwięku / napisów bez wad...

ps. Ja nie mam stacjonarnego odtwarzacza DVD i nie wiem jak one działają, czy za ich pomocą jest możliwość zmiany wersji językowej / napisów w trakcie odtwarzania filmu? Czy tylko wybierając z menu odpowiednie opcje...
matdb jest offline   Odpowiedz cytując ten post