Dyskusja: Jaki monitor LCD ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.04.2006, 11:05   #53
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
większe odświerzanie moge ustawić tylko przy niższej rozdzielczości a przy 1024x768 większej się nie da (poprawka da się, ale wtedy ni ma obrazu, a kontrolka z żółtej zmienia się na purpurową) a praca przy rozdzielczości 800x600 (85 Hz) jakoś mnie nie satysfakcjonuje
A co do niższego odświerzania da się przy ponitorach jeszcze starszych, ekran prawie że okrągły znajomy ma takowy, co w pada w jeden kolor, ni to czarnobiały, ni kolorowy, wpada w taki pomarańczowy kolor o odświerzanie ma 40 Hz (czy jakoś tak) i nie narzeka

Kiedyś kupie se inny jak ten się zepsuje czyli nie prędko

PS
Stery do grafy to ja mam zainstalowane do mojej karty Intel Extrime Graphis 64 MB tyko monitor wiekszej nie obsługuje przy tej rozdzielczości
Wiesz, decyzja oczywiście należy do ciebie, ale zastanów się, czy nie warto zainwestować raptem 100 złotych, bo za tyle kupisz przyzwoitą używaną siedemnastkę, i oszczędzić sobie wzrok na stare lata.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post