Cytat:
|
Napisany przez Creew
No moze az tak drastyczny spadek zywotnosci baterii nie bedzie, ale po grzyba komus kolorki w mp3? Jakby to mialo zdjecia otwierac, to rozumiem, ale tak to bedzie tylko niepotrzebnie przyciagac uwage "ziomali" z osiedla. Baterie drogie nie sa, ale patrzac na bezsens kolorowego lcd, warto dodac do dlugosci odtwarzania te 10 h ![:-]](images/smilies/].gif) kwestia sporna, jak rowniez kolorowe lcd w komorkach ktore jakoby mialy sluzyc do telefonowania, a nie do robienia zdjec, sluchania muzyki, obierania ziemniakow i naprawy pralki :mrgreen:
Tak samo dyktafon w mp3...mam Creative MuVo TX-SE i dyktafon jest tam potrzebny jak kobiecie broda, ani to efektywne ani nie dziala zbyt dobrze. Nie podoba mi sie kierunek w jakim idzie cala technologia. Albo zrobia wszystko w jednym ale DOBRZE albo nie przylacze sie do wesolego Alleluja dla produktow z badziewnymi funkcjami.
A jestem przeciwny LCD Color w mo3 bez konkretnego użycia ![:-]](images/smilies/].gif)
rowniez pozdrawiam
|
Generalnie się zgodzę, chociaż np. dyktafon w moim IRiverze (ale też fakt, że jest po prostu rewelacyjny, jeśli chodzi o jakość i czułość) to funkcja używana przeze mnie prawie tak często, jak odtwarzanie muzyki.
I mała pomyłka w poprzednim poście - mój ma baterię AA.