Dvd-r/+rw/-rw
Myślę iż bardzo ciekawą alternatywą dla nośników CDR jest na dzień dzisiejszy napęd nagrywarki DVD .
Ilość dostępnych standardów moze nieco przeraża ,jednak po zapoznaniu się z wszystkimi za i przeciw mozemy juz za ok. 1300zł nabyć sprzęt ,który umożliwi nam stworzenie kopii ulubionego filmu i odtworzenie go na stacjonarnym ,lub wewnętrznym odtwarzeczu DVD .
Spadek cen zarówno nagrywarek ,jak i samych nosników ma niewątpliwie wpływ na wzrost popularności formatu DVD .
Jak na razie pozycja nagrywarek CDRW jest niezagrożona ,jednak kto wie czy to własnie napędy ,nośniki DVD-R /+-RW / nie będą standardeem za jakieś 2-3 lata? .
Tak się skałada że jestem szczęśliwym posiadaczem napędu DVD+RW ,dlatego tez w razie ewentualnych pytań ,wymiany doswiadczeń chętnie w miarę moich mozliwości postaram się odpowiedzieć na ewentualne pytania .
Nie ukrywam iż sam chciałbym poszeżyć swoją wiedze w tym temacie .
Jak na razie bezskutecznie szukam odpowiedzi na pytanie :
Czy istnieje bios do nagrywarki "Philps DVDRW1208" umożliwiający zapis płyt DVD-R ? .Jeśli ktoś zna odpowiedź na to pytanie bardzo proszę o informację na ten temat .
Pozdrawiam .jaro
|