Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2006, 14:30   #215
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
Można bez najmniejszego problemu usunąć. Sam to robiłem w IBM jak wymieniałem dysk na nowy większy. Ze starego usuwałem wszystkie dane + tę ukrytą partycję. Natomiast na nowym dysku odtwarzałem ukrytą partycję + system.

Faktycznie ukrytej partycji nie da się usunąć np z poziomu Windows i Menadżera dysków chodź partycja jest tam widoczna. Problemy miał również fdisk ale Partition Magic zrobił to bez najmniejszego problemu.

Dodam jeszcze, że płyty do odtwarzanie partycji + licencja na system widziałem na Allegro za ok 500 zł.
Hmm.. to kiedyś chyba spróbuję (na razie aż tak mi te 5GB nie jest potrzebne). A jest też możliwość sprawdzenia, co dokładnie się na tej partycji znajduje?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post