Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2006, 12:14   #5
Raus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Raus
 
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Nowogard
Posty: 574
Raus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez DriX
cześć mam pytanie, wczoraj kupiłem sobie 7 płyt DVD i postanowilem pozgrywac głupoty z dysku, bo mam juz prawie zapełniony nagrałem bez problemu 3 płytki, dzis chcialem zgrac reszte wiec zaczolem i niespodziewanie wyskoczył mi bład ze zapis sie nie powiódl. Zdziwiłem sie bo to w sumie 1 płyta jaką mi zjadla nagrywarka, wrzucilem 2 i stalo sie to samo 3 nagralem z symulacja i mimo ze symulacja pzreszla cala to przy zapisie przerwalo, 4 to samo symulacja przeszla a zapis przerwał.

Ciekawostka:

Nagrywalem najpierw 1 katalog potem 2 wiec to nie wina jakichs uszkodzonych plików chyba i zapis przerywalo mi zawsze w tym samym miejscu (tyle samo miejsca z tyłu było widać, że mi nagralo jakies 10% płytki) Pomóżcie mi co mam zrobic ? oddac nagrywarke do przeglądu ? Nie wiem co sie dzieje
Moja nagrywarka to Pionier OEM
hmm niestety ale chyba musisz odesłać nagrywarkę na gwarancję Miałem podobną sytuacje także z Pioneerem 110 i 3 dni temu nagrywarka poszła do serwisu (czekam na roztrzygnięcie sprawy). W moim przypadku było podobnie - nagrywarka podczas wypalania nagle wywalała błąd i dupa, Ty piszesz że zawsze mniej więcej w okolicy 10% się wywalała - takich przypadków też kilka miałem - jest to moment (jeżeli nagrywasz x8) w którym pionek przechodzi z prędkości x6 na x8 i właśnie dość często w tym momencie coś zaczynał mielić i... write error - płyta do kosza
__________________

Kocham wszystkie!!!
BenQ 1640 + LG GSA 4163B + Pioneer 215L + Lite-On LH-20A1H + Optiarc AD-7261S + Lite-On iHAP122 + LG H20L(zaginiona w piwnicy )
Raus jest offline